Zwroty i reklamacje

ZWROTY

Klient ma prawo zwrócić zakupiony w sklepie towar do 14 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki na zasadach opisanych w ustawie z 2 III 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. nr 22, poz. 271 z późn. zm.)

1. Pobierz formularz zwrotu, wydrukuj go i wypełnij:  TUTAJ

2. Zapakuj zwracany produkt i formularz zwrotu w oryginalne pudełko. Prosimy o staranne zabezpieczenie i zapakowanie przesyłki (rekomendujemy owinięcie pudełka w papier lub folie oraz oklejenie taśmą).

3. Wyślij paczkę pocztową lub kurierską na nasz adres: Khatsy Katarzyna Karpińska ul. Milczańska 5/6; 61-131 Poznań.

4. Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.

5. Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem, usługą “e-przesyłka” lub paczkomatami.

6. Procedura zwrotu dotyczy tylko towaru, który posiada oryginalne metki i nie nosi widocznych śladów eksploatacji wykraczających poza zwykły zarząd (możliwości zapoznania się z przedmiotem), a w przypadku SWIMWEAR COLLECTION towar musi również posiadać nienaruszoną przyklejoną foliową wkładkę ochronną.

7. Niedostosowanie się do powyższych zaleceń będzie podstawą nieuwzględnienia zwrotu towaru.

8. Po otrzymaniu przez nas przesyłki, w ciągu 14 dni roboczych otrzymasz od nas informacje czy zwrot został przyjęty czy nie, jeśli został przyjęty to otrzymasz przelew na konto podane w wypełnionym przez Ciebie formularzu.

10. Jeżeli wysyłasz do nas paczkę za pośrednictwem Poczty Polskiej zachowaj dowód nadania przesyłki – będzie to podstawą Twojej reklamacji w przypadku zaginięcia paczki.

 

REKLAMACJE

1. Zgodnie z przepisami masz prawo do reklamacji nabytego towaru.

2. Pobierz formularz reklamacji, wydrukuj go i wypełnij:  TUTAJ

3. Zapakuj zwracany produkt i formularz reklamacji w oryginalne pudełko. Prosimy o staranne zabezpieczenie i zapakowanie przesyłki (rekomendujemy owinięcie pudełka w papier lub folie oraz oklejenie taśmą).

4. Wyślij paczkę pocztową lub kurierską na nasz adres: Khatsy Katarzyna Karpińska ul. Milczańska 5/6; 61-131 Poznań.

6. W ciągu 14 dni kalendarzowych reklamacja zostanie rozpatrzona.

7. W przypadku uzasadnionej reklamacji, sklep zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji.

8. Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym.

9. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy w ustawieniu parametrów monitora Klienta, w szczególności różnicy w barwach i odcieniach, nie stanowią podstawy do reklamacji.

10. Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z ustawą z 27 VI 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. nr 141, poz. 1176 z późn. zm.).

11. Sklep nie odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową, gdy kupujący o tej niezgodności wiedział lub, oceniając rozsądnie, powinien był wiedzieć.

12. Reklamacji nie podlegają:

- naturalne zużywanie się produktu

- uszkodzenia mechaniczne

- wady jawne widoczne w momencie otrzymania paczki, które nie zostały zgłoszone natychmiast po ich stwierdzeniu

- odbarwienia i przemoczenia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl