Zwroty, wymiany i reklamacje

ZWROTY

 

Klient ma prawo zwrócić zakupiony w sklepie towar do 14 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki na zasadach opisanych w ustawie z 2 III 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. nr 22, poz. 271 z późn. zm.)

1. Pobierz formularz zwrotu, wydrukuj go i wypełnij:  TUTAJ

Jeśli nie masz możliwości wydrukowania formularza, można napisać go ręcznie. Ważne, aby zawierał wszystkie dane, które są we wzorze.

2. Zapakuj zwracany produkt i formularz zwrotu w oryginalne pudełko. Prosimy o staranne zabezpieczenie i zapakowanie przesyłki, tak aby nie uległa ewentualnym uszkodzeniom podczas transportu (rekomendujemy owinięcie pudełka w papier lub folię oraz oklejenie taśmą).

3. Wyślij paczkę pocztową lub kurierską na nasz adres:

Khatsy Katarzyna Karpińska

ul. Poznańska 24/4

60-849 Poznań

e-mail: contact@khatsy.com

4. Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.

5. Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem.

6. Procedura zwrotu dotyczy tylko towaru, który posiada oryginalne metki i nie nosi widocznych śladów eksploatacji (zabrudzeń, sierści zwierząt, śladów od makijażu), a w przypadku strojów kąpielowych oraz bielizny towar musi również posiadać nienaruszoną przyklejoną foliową wkładkę ochronną.

Zwrot towaru przesiąkniętego zapachem dymu papierosowego lub perfum również może zostać odrzucony.

7. Niedostosowanie się do powyższych zaleceń będzie podstawą nieuwzględnienia zwrotu towaru.

8. Po otrzymaniu przez nas przesyłki, w ciągu 14 dni roboczych otrzymasz od nas informacje czy zwrot został przyjęty czy nie. Jeśli został przyjęty to otrzymasz przelew na konto podane w wypełnionym przez Ciebie formularzu.

10. Jeżeli wysyłasz do nas paczkę za pośrednictwem Poczty Polskiej zachowaj dowód nadania przesyłki – będzie to podstawą Twojej reklamacji w przypadku zaginięcia paczki.

 

WYMIANY

Wymiana towaru polega na odstąpieniu od umowy, czyli zwrocie wybranych produktów najpóźniej w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przesyłki, następnie złożeniu i opłaceniu nowego niezależnego zamówienia.

 

REKLAMACJE

1. Zgodnie z przepisami masz prawo do reklamacji nabytego towaru.

2. Pobierz formularz reklamacji, wydrukuj go i wypełnij:  TUTAJ

3. Zapakuj zwracany produkt i formularz reklamacji w oryginalne pudełko. Prosimy o staranne zabezpieczenie i zapakowanie przesyłki, tak aby nie uległa ewentualnym uszkodzeniom podczas transportu (rekomendujemy owinięcie pudełka w papier lub folię oraz oklejenie taśmą).

4. Wyślij paczkę pocztową lub kurierską na nasz adres:

Khatsy Katarzyna Karpińska

ul. Poznańska 24/4

60-849 Poznań

e-mail: contact@khatsy.com

6. W ciągu 14 dni kalendarzowych reklamacja zostanie rozpatrzona.

7. W przypadku uzasadnionej reklamacji, sklep zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji.

8. Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym.

9. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy w ustawieniu parametrów monitora Klienta, w szczególności różnicy w barwach i odcieniach, nie stanowią podstawy do reklamacji.

10. Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z ustawą z 27 VI 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. nr 141, poz. 1176 z późn. zm.).

11. Sklep nie odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową, gdy kupujący o tej niezgodności wiedział lub, oceniając rozsądnie, powinien był wiedzieć.

12. Reklamacji nie podlegają:

- naturalne zużywanie się produktu

- uszkodzenia mechaniczne

- wady jawne widoczne w momencie otrzymania paczki, które nie zostały zgłoszone natychmiast po ich stwierdzeniu

- odbarwienia i przemoczenia.

 

Jeśli masz do nas jakieś pytania, napisz do nas: contact@khatsy.com

Nasz dział obsługi klienta pracuje w dni powszednie w godzinach 8:00-16:00.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl